• 180326
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нож Универзален 20cm 92652

Димензии:20cm
Материјал:метал,пластика

Клуб Цена
188 ден. 209 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180326 Категории: ,