• 180324
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нож 20cm 92650/92660

Материјал:метал,пластика
Димензии:20cm

Клуб Цена
215 ден. 239 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180324 Категории: ,