15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мулти-стајлер FUEGO RFC-1351 5 во 1

Одвојен чешел за различна должина на сечење
Должини за подстрижување од 3 mm до 12 mm
Лесен за чистење
LCD дисплеј
Индикатор
Полнење:8h
Работи:45 мин
USB кабел,четка за чистење
AC-адаптер инпут 3V 600mA
Напон:100-240V – 50/60Hz

Клуб Цена
1189 ден. 1399 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178011 Категории: ,