• fgjhkll

Мулти-стајлер FUEGO RFC-1351 5 во 1

Одвојен чешел за различна должина на сечење
Должини за подстрижување од 3 mm до 12 mm
Лесен за чистење
LCD дисплеј
Индикатор
Полнење:8h
Работи:45 мин
USB кабел,четка за чистење
AC-адаптер инпут 3V 600mA
Напон:100-240V – 50/60Hz

1399 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178011 Категорија: