15% попуст
Заштеди со Клуб цена

11 во 1 Мултистајлер PHILIPS MG5730/15

11 во 1
Челични самоостречки ножеви
Полнење 16 часа-full charge
Бежична работа 80 мин.
DualCut технологија
Водоотпорна
LED индикатор

Клуб Цена
3697 ден. 4349 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 199926 Категории: ,