• 209
1% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моторна пумпа Агрина LT50-30

Капацитет: 500 l/min – 30 m3/h
Висина: 23 m
Длабочина: 7 m
Јачина на мотор: 3,5 Кw
Усисно и излезно црево 50 mm
Тежина: 24 кг

Бензиска пумпа за вода со голем капацитет која се користи за наводнување на земјоделски површини. Поседува моќен 4-тактен мотор кој овозможува голем проток на вода за кратко време со минимална потрошувачка на гориво. Идеална за долги циклуси на работа.

Клуб Цена
10900 ден. 11060 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство