• 185532
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моторна пила HUSQVARNA 365

Зафатнина на цилиндар 70,7cm 3
Моќност 3,6kW
Тежина 6,4kg
Мач 40-70 cm
Број на заби 34 – должина на мач 45cm – чекор 3/8-1,5mm /турпии 4,8 / вртежи 10 200

Клуб Цена
35518 ден. 39465 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство