• img06-15-2020_043330_36213 (1)
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моторен тример АГ520 дводелен

Моќ 1.6 Kw
Зафатнина 49.3 CC – 2T
Обртаи 7500 r/min
Ширина на косење на ножот 255 mm
Ширина на косење на трими главата 440 mm
Тежина 8.2 Kg

Клуб Цена
6950 ден. 8190 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174002 Категории: ,