5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мотокултиватор HG 60 T ISKRA

2,5 kW мотор со воздушно ладење
1,6 l Капацитет за гориво
0,55 l Капацитет за масло
600 mm ширина
260 mm длабочина
Тежина – 35,6 kg

Клуб Цена
18990 ден. 19990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183318 Категории: ,