• fdgdfg
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мопед Ottan 50

Макс брзина 45 km/h
Тежина 92 kg
Зафатнина 49.6 cc
Моќ 1,7 kW 6500rpm
/ 2,1 kW 7500rpm

Клуб Цена
80207 ден. 89119 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175370 Категории: ,