• 316
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мопед Електричен Capri Elettrico

Батерија: 60V 28Ah Lithium
Автономија со полна батерија : 60-65 km
Максимална моќност: 60V 3000W
Максимална брзина: 45 km/h
Тежина: 88kg

Клуб Цена
106478 ден. 118309 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182151 Категории: ,