• jhkhjkhjkk
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мини Шпорет ARIELLI C-36-2TR

Волумен на резервоарот: 36 l
Енергетска класа: Б
Број на функции: 3
Број на грејни зони: 2
Димензии (ШxВxД): 52 x 37 x 41 cm
Боја: бела

Клуб Цена
4491 ден. 4990 ден.

Нема на залиха