18% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мини Шпорет Favorit MO-42 W

Капацитет на рерна: 42L
Нето волумен:36,6L
2 електрични грејни плочи
(∅ 180 + ∅ 145)
1 грејна плоча
∅ 145 (1000 W)
Додатоци:1 тепсија + 1 решетка
Горен греач:650 W
Долен греач:650 W

Клуб Цена
5399 ден. 6599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство