• 197276
16% попуст
Заштеди со Клуб цена

Миксер BOSCH MFQ-4070S

Моќност: 500W
Тежина: 1.7kg
Број на брзини: 5

Клуб Цена
4199 ден. 4990 ден.

На залиха

SKU: 197276 Категории: ,