5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Миксер TEFAL HT 450B38

Moќност:450W
5 брзини
Турбо функција
Додатоци:2 стандардни маталки и маталки за тесто
Погодни за миење во машина за садови

Клуб Цена
2811 ден. 2959 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182720 Категории: ,