• 197250
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Микровална DAEWOO KQG-6L77

Компактната и едноставна микробранова печка од Daewoo е совршена за секоја кујна и е одличен подарок.
Микробрановата моќност од 700W.
7 поставки за напојување ја прават оваа микробранова печка флексибилна и лесна за употреба.
Моќност на скара од 1050W
Волуменот на микробрановата печка од 20L

Клуб Цена
4491 ден. 4990 ден.

На залиха

SKU: 197250 Категории: ,