• 176992
23% попуст
Заштеди со Клуб цена

Микробранова печка Favorit MBP20 Silver

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 20 L ЈАЧИНА: 700W РЕГУЛАЦИЈА: 5 НИВОА МЕХАНИЧКА РЕГУЛАЦИЈА ВРЕМЕ НА ГОТВЕЊЕ: 35’ ОДМРЗНУВАЊЕ ЕКСПРЕСНО ГОТВЕЊЕ ДЕБЕЛИНА НА СТАКЛОТО: 25,5MM СИГНАЛ ЗА КРАЈ БОЈА: СИВА ДИМЕНЗИИ (В*Ш*Д) 25,82/43,95/35,5 CM НЕТО/БРУТО ТЕЖИНА: 10,2/11,2 KG НАПОН 230V/50HZ ПРИКЛУЧОК: VDE PLUG

Клуб Цена
4991 ден. 6499 ден.

На залиха

SKU: 176992 Категории: ,