• jhkjhkkk
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Миркобранова Samsung MG23F301TAK/OL

Микробранова Печка
грил
црна боја
сива рачка
Капацитет 23л
Самостоечка
надворешна моќност (Микробранови) 800W
(1.150 W Max)
електронска контрола
керамичка внатрешност
стаклена ротирачка чинија

Клуб Цена
9899 ден. 10999 ден.

На залиха

SKU: 189793 Категории: ,