13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Микробранова печка BEKO MGC20100S

Кaпацитет:20L
Моќност:700W
Моќност на грил:900W
Механички тајмер
Defrost функција
9 нивоа на моќност

Клуб Цена
6999 ден. 7999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088443 Категории: ,