• 197252
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Микровална DAEWOO KOR-6L7

Капацитет: 20 L
Моќност 700W
Боја: Бела
Функција за заклучување за безбедност за деца

Клуб Цена
4041 ден. 4490 ден.

На залиха

SKU: 197252 Категории: ,