• fgfgggg
18% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вградна микробра.печка Beko BMGB25333BG

Максимална моќност:900 W
Моќност на скара:1000W
Капацитет:25L
5 нивоа
8 функции

Клуб Цена
18000 ден. 21999 ден.

На залиха

SKU: 189094 Категории: ,