5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Zelena 100cm Антрацит

Димензии горен дел: 60х97cm
Димензии долен дел:52х100cm
Материјал:МДФ

Клуб Цена
66490 ден. 69990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185723 Категории: ,