• 163896
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Truva NLTRV80 Бел-Орев

Димензии:80x170cm
Огледален орман и умивалник

Клуб Цена
12591 ден. 13990 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 163896 Категории: ,