• 185713
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Napoli 65cm Dorado

Димензии на долен дел:65x45x52 cm
Со две врати
Мијалник: Порцеланска керамика
Димензии на горен дел:62x70x16 cm
(LED огледало со две врати)

Клуб Цена
17991 ден. 19990 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185713 Категории: ,