10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Monaco 80cm Бел

Димензии на долен дел:80x48x50 cm
Димензии на горен дел:60×80 cm
Мијалник: керамика

Клуб Цена
18891 ден. 20990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185721 Категории: ,