10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Milano 80cm Антрацит

Димензии горен дел: 48x70cm
Димензии долен дел:80х50cm
Материјал:МДФ

Клуб Цена
27891 ден. 30990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185722 Категории: ,