• 172089
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања ICP 8072 Сива

Боја: сива
Ширина (cm): 80
Висина (cm): 72
Длабочина (cm): 50

Клуб Цена
16492 ден. 21990 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 172089 Категории: ,