• Mebel_za_banja_tempo_80cm_white
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Темпо NLTMP80 Бел

Димензии:80x170cm

Клуб Цена
11025 ден. 12250 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 163894 Категории: ,