• Mebel_za_banja_tempo_80cm_white

Мебел за бања Темпо NLTMP80 Бел

Димензии:80x170cm

12250 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 163894 Категорија: