26% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за сушење Favorit W-72

Димензии:59.6×84.5×56.3 cm
Енергетска класа:B
Капацитет:7 kg
Број на програми:15
Напон:220-240V
Моќност: 2700W

Клуб Цена
14849 ден. 19999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186497 Категории: ,