• 194598

Сушара за алишта VIVAX HOME CDR-0816B

Капацитет: 8kg
Број на програми: 16
Eнергетска класа: B
Тип: Кондензациска
Димензии: 84,5×59,5×61,5cm

19999 ден.

Нема на залиха

SKU: 194998 Категорија: