18% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сушара Ariston NT-M10

Kондензациска сушара со ТОПЛОТНА ПУМПА
Бела со црна стаклена врата
8кг
LCD Дисплеј
4 сензорски автоматски нивоа на сушење – Set & Forget со автоматска регулација на влажноста и температурата во барабанот
22 програма за сушење меѓу кои: Woolmarк silver care програма за сушење алишта кои се перат само рачно
QUICK CLEANING помал и поефективен филтер за чистење од претходно
Програма против алергии
Reresh програма за освежуавње на алишта кои се еднаш носени или извадени од плакар
Програм за лесно пеглање
Тајмер
Заштита од деца
Бучност 67дб
A+ енергетска класа
Димензии: 85.5×59.5×65 см

Клуб Цена
23759 ден. 28999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170166 Категории: ,