• hjkhjkhjk
23% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови вградна BEKO DIN 36420

Prosmart инвертер мотор
Енергетска класа:A++ Капацитет:14 сета
6 програми 5 температури
Ниво на бучава:46dB
Димензии:81.8×59.8x55cm

Клуб Цена
21990 ден. 28599 ден.

На залиха

SKU: 188237 Категории: ,