• 184648
26% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови Favorit E60-A22

Капацитет 13 комплета
7 програми
Лед Дисплеј
Трета полица
Енергетска класа:A ++
Димензии В/Ш/Д 85/59,8/59,8cm

Клуб Цена
16992 ден. 22999 ден.

На залиха

SKU: 184648 Категории: ,