• 194321
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови Fuego DWFGMTT 500621 W

Eнергетска класа: A+
Капацитет: 6 сета
7 програми
Ниво на бучава: 49dB
Димензии: 55×43.8x50cm

Клуб Цена
13290 ден. 13990 ден.

На залиха

SKU: 194321 Категории: ,