• 195415
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Маса fabbygo SC-073 – Коцка сива

Димензии: 60x60x70cm
Состав: метал, стакло
Боја: сива

Клуб Цена
1439 ден. 1599 ден.

На залиха

SKU: 195415 Категории: , Ознаки: ,