• 156820
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Maса детска Tavolo (Во боја)

Големина на производот: 56 x 52 x 44 cm
Тежина на производот: 2,25 kg

Клуб Цена
422 ден. 469 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 156820 Категории: ,