• 18
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден маса fabbygo Bandung

Материјал: Бамбус
Димензии: 66x46x84cm

Клуб Цена
2691 ден. 2990 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176607 Категории: , Ознаки: ,