• 20
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Маса fabbygo Stacking

Димензии на маса:45x45x45cm
Материјал: Бамбус

Клуб Цена
3591 ден. 3990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176615 Категории: ,