• 195518
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Маса fabbygo SC-093T – бела

Димензии: Ø50x50cm
Состав: Метал, стакло

Клуб Цена
2190 ден. 2490 ден.

На залиха

SKU: 195518 Категории: , Ознаки: ,