• 156822
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Маса Детска Таволо Premium (Во боја)

Димензии на производот: 59x59x47cm
Тежина на производот: 2,5kg

Клуб Цена
699 ден. 819 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 156822 Категории: ,