• dffgg
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Maса Tavolo Nik Бела

Материјал: Пластика
Димензии: 80x57x63cm

Клуб Цена
1161 ден. 1290 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180503 Категории: ,