5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лонче со клун 0,5L

Капацитет:0,5l

Клуб Цена
214 ден. 225 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 096404 Категории: ,