• 197106
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лизгалка мала 2501D

Материјал: пластика
Димензии: 70,5 x 117,5 x 48,5 cm
Капацитет на носивост: 30 кг
Тежина: 4 кг

Клуб Цена
1791 ден. 1990 ден.

На залиха

SKU: 197106 Категории: ,