• 176271
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лажици Сет 1/6 ЕК151-35

Сет од 6 лажици

Клуб Цена
351 ден. 390 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176271 Категории: ,