• 180314
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лажица решетка 95105

Материјал:метал,пластика

Клуб Цена
260 ден. 289 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180314 Категории: ,