• 179514
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лажица Дрвена ЕК78-20

Материјал:дрво

Клуб Цена
189 ден. 210 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179514 Категории: ,