• 193959
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ланец заб 325

За чекор на мач:.325
Производител Husqvarna
Ланец за моторна пила со одличен квалитет, направен од најдобар шведски челик, со голема издржливост и трајност. Дава одлични резултати при сечењето.

Клуб Цена
1151 ден. 1279 ден.

На залиха

SKU: 193959 Категории: ,