• 187719
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ланец заб 3/8 1,5

Корак 3/8 1,5mm
Производител Husqvarna
Ланец за моторна пила со одличен квалитет, направен од најдобар шведски челик, со голема издржливост и трајност. Дава одлични резултати при сечењето.

Клуб Цена
1034 ден. 1149 ден.

На залиха

SKU: 187719 Категории: ,