• 180716
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутија за храна круг 1L

Капацитет:1L
Боја:зелена

Клуб Цена
140 ден. 155 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство