• 178788
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корпа бамбус EK116-43 9750

Декоративна корпа бамбус со 8 мали фиоки

Клуб Цена
5301 ден. 5890 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство