• 193640
32% попуст
Заштеди со Клуб цена

Конвектор fabbygo LIO-5055

Моќност: 1800W – 2000W
Волтажа: AC220 – 240V 50HZ
Состав: метал, пластика, гума

Клуб Цена
1290 ден. 1899 ден.

На залиха

SKU: 193640 Категории: , Ознаки: ,